PracaOferty pracyRegionalny Inżynier Sprzedaży - osprzęt obrabiarek CNC

Kto szuka:

TBS Consulting

Stanowisko:

Regionalny Inżynier Sprzedaży - osprzęt obrabiarek CNC

Lokalizacja:

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż rozwiązań, zwiększających efektywność produkcji Klienta, a nie samych produktów.
  • Obsługa aktualnych Klientów w woj. dolnośląskim i południowej cześci woj. lubuskiego.
  • Po okresie wdrożenia, prowadzenie projektów biznesowych jako ekspert w zakresie zaawansowanych systemów, dedykowanych do optymalizacji produkcji.
  • Dobór mocowań do maszyn CNC (centra obróbcze dedykowane do przemysłu metalowego).
  • Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych Klientów w powierzonym regionie.
  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów do prowadzonego przez Klienta procesu obróbki metalu.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
  • Sprzedaż systemów mocowań, dedykowanych do przemysłu metalowego (zakłady przemysłowe, dostawcy obrabiarek CNC, warsztaty o profilu obróbki skrawaniem).
  • Negocjowanie warunków handlowych, zgodnych z polityką cenową firmy.
  • Realizacja założonych celów sprzedaży.
  • Raportowanie do Dyrektora działu w Polsce.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Swoboda w budowaniu relacji z Klientami, z poziomu eksperta w zakresie projektów optymalizujących produkcję, z wykorzystaniem systemów mocowania detali na obrabiarkach CNC.
  • Otwarty umysł i szerokie spojrzenie na proces produkcji u Klienta.
  • Gotowość do wdrażania nieszablonowych rozwiązań w celu budowy marki własnej, jako specjalisty w obszarze optymalizacji produkcji.
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym (mobilnym), związanym z obróbką skrawaniem (narzędzia skrawające, systemy mocowań: imadła, oprawki, itp.).
  • Mile widziane wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Gotowość do pracy mobilnej w podległym obszarze.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Nastawienie na realizację założonego celu.
  • Samodzielność w działaniu, gotowość do wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Firma oferuje:

Oferta:
  • Praca w trybie mobilnym (w powierzonym regionie) u międzynarodowego, renomowanego producenta, lidera w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zawierające podstawę wynagrodzenia oraz premie, uzależnione od realizacji indywidualnego planu w regionie.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
  • Komputer, tablet, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Możliwość szkoleń zagranicznych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: TBS Consulting

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.