eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Marketingu

Kto szuka:

WPT1313

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Planowanie, organizacja i realizacja wydarzeń
  • Pomoc w przygotowywaniu harmonogramów i planów działań
  • Koordynacja pracy przewodników i kierowców
  • Udział w spotkaniach z partnerami i współpraca przy organizacji wydarzeń
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów i reagowanie na bieżące sytuacje
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Wykonywanie innych zadań w ramach działu event/marketing

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane inne języki – większość naszych klientów to zagraniczni turyści)
  • Prawo jazdy kat. B (realizujemy gry miejskie, podczas których możesz mieć okazję poprowadzić Malucha czy Dużego Fiata)
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre zdolności organizacyjne, wielozadaniowość
  • Zdolność myślenia analitycznego, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętności sprzedażowe

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie wg preferowanej formy
  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjna premia sprzedażowa
  • Duży zakres samodzielności
  • Pakiet medyczny Enelmed
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w zgranym, kreatywnym zespole pasjonatów (wśród nas znajdziesz znanych i cenionych przewodników)
  • Biuro w centrum Warszawy (Pałac Kultury i Nauki)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: WPT1313

branże: Marketing / Reklama / PR

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?