eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łany › Operator maszyn produkcyjnych

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja:

Łany

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto "Wszystko zależy od ludzi" oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Operator Maszyn CNC gotowych rozpocząć pracę w przyjaznym środowisku, oferującym atrakcyjne warunki zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

L.M. Group Poland Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25182

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Łany

Zadania:

  • Doginanie elementów w odpowiedni sposób,
  • Wycinanie elementów z arkuszy plastiku oraz metalu,
  • Rozkrojenie arkuszy materiału na odpowiednie rozmiary,
  • Docinanie elementów do odpowiedniej długości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze jednej z maszyn: piła do cięcia metali i/lub tworzyw sztucznych, prasy krawędziowe, wykrawarki do profili zamkniętych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjna stawka w zależności od doświadczenia
  • Umowa zlecenie
  • Praca na dwie zmiany
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118 (przystanek Pętla Wojnów)

Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

  • Wynagrodzenie minimalne od 1 lipca znowu w górę. Co to oznacza dla pracodawców?

    Wynagrodzenie minimalne od 1 lipca znowu w górę. Co to oznacza dla pracodawców?

    - Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości