eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Koordynator/ka Recepcji

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Koordynator/ka Recepcji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1186991

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą recepcji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Zarzadzanie obiegiem dokumentów, w tym: skanowanie dokumentów oraz rozliczanie faktur dot. biura
  • Dbałość o zaopatrzenie biura
  • Obsługa infolinii oraz skrzynki mailowej
  • Organizacja spotkań firmowych
  • Zarządzanie kalendarzem oraz korespondencją firmy

Nasze oczekiwania: Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Znajomość programów Microsoft Office
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Zainteresowanie obszarem działalności firm farmaceutycznych – mile widziane

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji z branży farmaceutycznej
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Różnorodność zadań oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Przyjazna atmosfera pracy

Lokalizacja: Warszawa (Włochy)Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 / 9:00 do 16:00/17:00

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa