PracaOferty pracy CzłuchówMŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W EKSPORCIE

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W EKSPORCIE

Lokalizacja:

Człuchów

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0845

Obowiązki:

-Pozyskiwanie nowych rynków i kanałów sprzedaży,
-Aktywny udział w negocjacjach warunków handlowych z Klientami,
-Realizacja powierzonych celów sprzedażowych,
-Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami,
-Udzielanie klientom merytorycznego wsparcia poprzez szkolenia i doradztwo techniczne,
-Pozyskiwanie zapytań ofertowych, przygotowywanie kalkulacji i ofert,
-Koordynacja projektów dot. rozwoju rynków, produktów,
-Przygotowywanie raportów, analiza trendów, monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz identyfikowanie nowych szans sprzedażowych,
-Reprezentowanie firmy poprzez udział w seminariach i targach branżowych,
-Praca w systemie CRM i innych systemach operacyjnych,
-Gotowość do wyjazdów służbowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • dokładność, precyzja, czystość, wysoka higiena osobista, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : gotowość do wyjazdów służbowych[Umiejętność 1] : Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego oraz znajomośc jednego z języków będzie dodatkowym atutem: niemiecki, hiszpański, ukraiński,rosyjski,włoski

Miejsce pracy: BATOREGO 14, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...