PracaOferty pracy BukownoProdukcja palet wynagrodzenie do 7000 zł brutto - bez zmian nocnych

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Produkcja palet wynagrodzenie do 7000 zł brutto - bez zmian nocnych

Lokalizacja:

Bukowno

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • obsługiwać urządzenia do produkcji palet i cięcia drewna
  • naprawiać i zbijać palety drewniane
  • sortować palety drewniane
  • magazynować gotowe produkty
  • kontrolować jakość produktu

Czego oczekujemy?
  • dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej

Co oferujemy?
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie (stała współpraca)
  • wynagrodzenie na poziomie 29,60 brutto/h
  • godziny pracy od 6 do 17, oraz 6 do 14 w soboty
  • pełna odzież robocza
  • Miejsce wykonywania pracy: Bolesław

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.