PracaOferty pracy Bolesławiec › Koordynator ds. personalnych (m/k) - Bolesławiec

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Koordynator ds. personalnych (m/k) - Bolesławiec

Lokalizacja:

Bolesławiec

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • współtworzenie i realizowanie polityki personalnej w firmie,
  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble stanowisk,
  • prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej, ewidencji czasu pracy oraz absencji pracowników,
  • tworzenie regulaminów i procedur oraz dbanie o przestrzeganie wewnętrznych zasad w zakresie realizacji polityki personalnej,
  • współtworzenie opisów stanowisk pracy,
  • administrowanie pakietem benefitów,
  • współpraca z Inspektorem ds. BHP i z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych oraz ze wszystkimi działami w organizacji,
  • aktywna współpraca z menedżerami i liderami oraz wspieranie ich w zakresie spraw pracowniczych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. z biurem rachunkowym, kancelariami komorniczymi, Urzędem Skarbowym, ZUS, PFRON, GUS, Urzędami Pracy, Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim, szkołami zawodowymi, kancelarią prawną),
  • organizowanie cyklicznych szkoleń z zakresu ochrony danych oraz nadawanie upoważnień w zakresie przetwarzanych danych,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • kontakt z pracownikami w sprawach personalnych, prawnych i finansowych,
  • komunikacja wewnętrzna - dbanie o prawidłowy przepływ informacji do pracowników,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
  • monitorowanie zmian w przepisach, w tym dostosowywanie dokumentacji i zasad do obowiązujących przepisów.

Wymagania:
  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. niemieckiego,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od 1 września 2024r.,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat bezpośrednio przez Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00-16:00 lub 9:00-17:00),
  • możliwość długoterminowej współpracy.

Miejsce pracy: Bolesławiec.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: HR