eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BierutówOperator produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator produkcji

Lokalizacja:

Bierutów

dolnośląskie

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń;
  • kontrola wizualna gotowego produktu;
  • realizowanie bieżących planów produkcyjnych;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze - od 5000,00 zł brutto!
  • System premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
  • Transport pracowniczy: Namysłów, Twardogóra, Syców i Międzybórz
  • Manpower Premium: karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover

Miejsce pracy: Oleśnica
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...