eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-BiałaPielęgniarz/- rka

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Pielęgniarz/- rka

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie medyczne (preferowane technikum lub szkoła pielęgniarska)
  • Doświadczenie w obszarze instrumentacji chirurgicznej
  • Umiejętność pracy w zespole i szybkiego podejmowania decyzji
  • Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym szpitalu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do zespołu, prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@hrsigma.pl

Informujemy, że wprowadziliśmy wewnętrzną procedurę zgłoszeń naruszeń prawa zgodnie z ustawą o ochronie sygnalistów. Jeżeli chcesz dokonać zgłoszenia wejdź na stronę www.hrsigma.pl a znajdziesz wszystkie potrzebne ku temu informacje.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

Proces rozliczania wynagrodzenia kierowcy jest dość skomplikowany, o czym najdobitniej świadczyć może liczba popełnianych przy nim błędów. Taki stan rzeczy wynika m.in. z często zmieniających się w branży transportowej przepisów. Jak ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.