eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GliwiceOperator tokarki CNC

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator tokarki CNC

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją pomp wirowych jedno i wielostopniowych oraz zespołów pompowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Pracodawcą
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość pracy w weekendy
  • premię miesięczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dołączenia do doświadczonego zespołu

Zadania:

  • obsługa tokarki CNC
  • przygotowanie detali w oparciu o rysunek i dobór parametrów
  • obsługa przyrządów pomiarowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na tokarkach CNC lub ukończony kurs
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.