PracaOferty pracy Robakowo › Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Kto szuka:

Nagel Polska Sp. z o.o

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja:

Robakowo, ul. Stachowska 17d

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientem;
  • codzienna współpraca z kierowcami w celu zapewnienia terminowości dostaw;
  • codzienna współpraca z naszymi oddziałami w Niemczech;
  • rozwiązywanie trudnych sytuacji po stronie Klienta oraz odbiorcy;
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania + warunki pracy:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 – współpraca z Klientem niemieckojęzycznym;
  • doświadczenie w obsłudze Klienta lub na podobnym stanowisku;
  • zorientowanego na Klienta i jego potrzeby;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy;
  • chęć rozwoju oraz otwartość do wdrażania zmian;
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej/logistycznej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Rekrutacja z nami jest szybka:

Aplikuj teraz! Wyślij swoje CV lub wypełnij formularz zgłoszeniowy online. Zadzwonimy do Ciebie, aby umówić spotkanie.

  • pierwszy etap: spotkamy się online, żeby lepiej się poznać.
  • drugi etap – zaprosimy Ciebie do naszego oddziału w Robakowie – poznasz zespół oraz zobaczysz swoje miejsce pracy.
  • trzeci etap – to przekazanie decyzji odnośnie zaproszenia Ciebie do naszego zespołu.
12 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:
  • stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę w międzynarodowej firmie rodzinnej, ekspercie w magazynowaniu i transporcie żywności na rynku europejskim;
  • program wdrożeniowy: szkolenia stanowiskowe i organizacyjne, abyś poznał naszą firmę i jej działy;
  • akademia Logistyka Nagel Polska: projekt rozwojowy w którym łączymy teorię łańcucha dostaw z praktycznymi przykładami z życia NPL;
  • kafeteria Szkoleń Nagel Polska: szeroka oferta warsztatów stacjonarnych dla każdego;
  • akademia MS Office: nauka programów biurowych - MS Excel, MS PowerPoint, MS Teams, MS SharePoint itp.;
  • akademia Ekspert: rozwój umiejętności społecznych w środowisku zawodowym;
  • akademia Nagel Gada: 90% dofinansowania lekcji języka obcego – możliwość pracy w nmiędzynarodowym środowisku;
  • train The Trainers: możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego;
  • drużyny sportowe: wspólne treningi oraz starty w zawodach pod banderą Nagel Polska;
  • spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne;
  • prezenty dla dzieci: Z okazji Dnia Dziecka, paczki świąteczne, bilety do kina;
  • profilaktyka zdrowia: udział w bezpłatnych programach profilaktycznych Nagel Dba.
Benefity:
  • karta sportowa - MEDICOVER SPORT;
  • pakiety medyczne MEDICOVER dla pracownika i członków jego rodziny;
  • bezpłatne i dobrowolne badania profilaktyczne w ramach Programu Profilaktyki Onkologicznej Nagel DBA;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prezenty dla dzieci (Dzień Dziecka, paczki świąteczne, bilety do kina);
  • nagrody jubileuszowe;
  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Nagel Polska Sp. z o.o

branże: Sprzedaż