PracaGrupypl.praca.oferowanaWebmaster/Programista PHP, Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-12-20 22:00:10
    Temat: Webmaster/Programista PHP, Warszawa
    Od: b...@n...pl

    Firma działająca w branży IT, w zawiązku z dynamicznym rozwojem
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Webmaster, programista PHP

    Zakres obowiązków:
    - Tworzenie interaktywnych stron WWW, aplikacji Web, systemów e-
    commerce

    Wymagania:
    - Studenci kierunków związanych z informatyką
    - Bardzo dobra znajomość języka PHP
    - Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL
    - Dobra znajomość języków HTML/XHTML i CSS
    - Umiejętność tworzenia kodu w pełni zgodnego z zaleceniami W3C
    - Praktyczna znajomość inżynierii oprogramowania w zakresie tworzenia
    aplikacji web (wzorce projektowe)
    - Obsługa aplikacji graficznych typu Photoshop, Illustrator
    - Znajomość przynajmniej jednego środowiska programistycznego:
    Dreamveawer,
    Zend Studio, Eclipse
    - Znajomość funkcjonowania przynajmniej jednego systemu portalowego/
    CMS
    (Joomla, Mambo, Wordpress)
    - Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, liczą się umiejętności!

    Oferujemy:
    - Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych
    projektów
    informatycznych
    - Pracę w miłej i bezstresowej atmosferze
    - Możliwość nauki nowych technologii

    CV proszę nadsyłać pod adres:
    praca *tutaj znak małpy* netcentrica. pl

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV zawierającego
    klauzulę o ochronie danych osobowych.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi
    kandydatami.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1