PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista WEB/Administrator Warszawa/Umowa o pracę
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-12-20 21:59:28
    Temat: Programista WEB/Administrator Warszawa/Umowa o pracę
    Od: Kefir <G...@g...com>

    Polski oddział Brytyjskiego koncernu T-matic Systems Sp. z o.o, z
    siedzibą w Warszawie działająca w branży monitoringu maszyn i pojazdów
    (systemy GPS,GPRS) w związku z dynamicznym rozwojem na terenie Polski
    poszukuje

    Programista WEB / Administrator - praca stała na umowę o pracę

    Zakres obowiązków:

    W zakresie programowania
    Modyfikacje istniejącego oprogramowania wykorzystując środowisko T-
    matic Systems, testy, tworzenie nowego oprogramowania, zarządzanie
    programistami (wewnętrzni i zewnętrzni)

    W zakresie administracji
    Administracja (zdalna) serwerami baz SQL, kontrola poprawności
    działania serwerów, replikacji, kopii bezpieczeństwa, obciążenia
    serwerów, zarządzanie (zlecanie i kontrola) definicji firewall,
    monitoring poprawności działania aplikacji serwerowych, współpraca z
    firmą kolokującą

    Wymagane kwalifikacje:
    Doświadczenie w zakresie administracji bazami danych SQL, serwerami MS
    Windows Serwer (zakres średniozaawansowany), Apache, Programowanie,
    wiedza i doświadczenie w językach i technologiach: Ajax, PHP, SQL,
    XML, HTML

    Doświadczenie
    Minimum 2 lata o podobnym zakresie obowiązków

    Możliwość awansu w strukturach koncernu, atrakcyjne wynagrodzenie.

    CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach
    rekrutacyjnych) oraz
    list motywacyjny proszę przesyłać mailem na adres recruitment@t-
    matic.com z infromacją w tytule WEB/PL

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1