PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa - programista/webmaster/administrator - stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-02-16 18:23:09
    Temat: Warszawa - programista/webmaster/administrator - stała
    Od: BOSS Informacje Ekonomiczne <b...@n...chcemy.spamu.pl>

    Wydawnictwo BOSS Informacje Ekonomiczne poszukuje młodego, dynamicznego
    i z autentycznym zacięciem programistycznym oraz webmasterskim kandydata
    do pracy na stałe w siedzibie firmy na stanowisku:

    Programista / Webmaster + Administrator

    Zadania:
    - rozwijanie serwisu internetowego
    - administracja serwerami NT oraz UNIX
    - opieka nad stacjami roboczymi w biurze firmy

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość języka PHP
    - znajomość HTML, CSS, JavaScript/DHTML
    - znajomość baz danych SQL (MySQL/Postgresql i MSSQL)
    - znajomość systemów z rodziny *BSD (w szczególności FreeBSD) oraz
    MS Windows 2000 Server
    - umiejętność administracji podstawowymi usługami sieciowymi:
    MTA/SMTP, DNS, DHCP, proxy, firewall, WWW (apache+php), MSSQL, MySQL
    - perfekcyjna organizacja warsztatu pracy
    - umiejętność priorytetyzacji zadań
    - _TERMINOWOŚĆ I SŁOWNOŚĆ_

    Dodatkowymi atutami będą:
    - zacięcie marketingowe
    - znajomość języków obcych
    - znajomość innych stystemów z rodziny UNIX, m.in. Linux
    - umiejętność optymalizacji grafiki na potrzeby WWW oraz tworzenia
    animacji flash

    Możliwe formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa o dzielo, umowa zlecenie

    CV ze stosowną klauzulą proszę przesyłać na adres: praca [@] boss.com.pl
    lub faksem bądź pocztą tradycyjną:
    BOSS Informacje Ekonomiczne
    Al. Jerozolimskie 87
    02-001 Warszawa
    fax: 331 07 20

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1