eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaWarszawa/Informatyk
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-02-16 18:19:44
    Temat: Warszawa/Informatyk
    Od: "adam" <a...@d...pl (no spam)>

    Drukarnia Skarbowa Spolka Akcyjna zatrudni:

    Informatyka

    forma zatrudnienia:

    - umowa o prace

    ZADANIA

    - realizacja zadan na rzecz dzialow produkcjnych
    - helpdesk

    WYMAGANIA

    - znajomosc jezykow programowania na poziomie zaawansowanym (Borland Delphi
    6 , VB)
    - instalacji, konfiguracji i rozwiazywania problemow zwiazanych z
    uzytkowaniem: MS Win 95, Win98, NT Workstation, win2k, MS Office 2000, XP
    Proff
    - naprawy i diagnozowanie usterek technicznych sprzetu komputerowego
    - j. angieski - w zakresie umozliwiajacym rozumienie dokumentacji
    technicznej aplikacji i urzadzen IT.
    - dyspozycyjnosc - praca w trybie zmianowym

    ATUTY

    - znajomosc systemu LINUX
    - j.niemiecki w zakresie umozliwiajacym rozumienie dokumentacji technicznej
    aplikacji i urzadzeń IT

    Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie c.v. i listu motywacyjnego na
    adres:
    e-mail: rekrutacja( no spam )@drukskarb.pl

    do dnia 21-II-2004

    Do aplikacji prosze dopisac klauzule:
    "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych do celow
    rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawa o Ochronie danych Osobowych z dnia
    29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1