PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => ECM Specialist / Consultant <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2024-09-24 14:00:02
    Temat: Warszawa => ECM Specialist / Consultant <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to innowacyjna firma w branży energetycznej, skupiająca
    się na wdrażaniu zaawansowanych technologii w celu transformacji
    sektora energetycznego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji
    energii jądrowej z wykorzystaniem małych reaktorów modułowych
    (SMR), w szczególności technologii BWRX-300, która zapewnia
    czystą, bezemisyjną energię. Utworzona przez wiodące
    przedsiębiorstwa z sektora energetycznego, firma ma na celu
    zastąpienie wyłączanych bloków węglowych, zapewniając
    stabilne źródło energii elektrycznej oraz przyczyniając się
    do dekarbonizacji i zielonej transformacji energetycznej w kraju.
    W ramach swojej misji firma współpracuje z renomowanymi
    międzynarodowymi partnerami i aktywnie uczestniczy w europejskich
    sojuszach na rzecz rozwoju technologii SMR. Obecnie poszukuje
    uzdolnionych specjalistów z różnych dziedzin, którzy
    dołączą do zespołu ekspertów pracujących nad przyszłością
    zrównoważonej energetyki. Dołączając do naszego klienta, masz
    szansę być częścią przełomowych projektów, które
    kształtują przyszłość energetyki nie tylko w Polsce, ale i na
    świecie.

    ***** ECM Specialist / Consultant

    ***** Opis stanowiska:

    <strong> Trwa faza przygotowawcza infrastruktury. Weź udział w
    analizie systemowej i wdrożeniu systemu ECM a następnie w
    rozwoju i utrzymaniu.</strong>
    * Konfiguracja i zarządzanie obszarami roboczymi, skrzynkami i
    segregatorami dla Extended ECM
    * Zarządzanie, wyświetlanie i edycja zarchiwizowanych dokumentów,
    zapewniając długoterminową dostępność i zgodność z
    zasadami przechowywania
    * Wsparcie użytkowników wewnętrznych, migracji i aktualizacji
    * Współpraca z zespołami biznesowymi w celu optymalizacji
    wykorzystania ECM do zarządzania dokumentami
    * Nadzór nad archiwizacją dokumentów w różnych systemach

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * Doświadczenie w narzędziach i rozwiązaniach do zarządzania
    dokumentami takimi jak: IBM, ELO ECM Suite, SER (Doxis), Adiva,
    Oracle Aconex
    * Doświadczenie z rozszerzonymi rozwiązaniami ECM i modułami
    Content Server
    * Doświadczenie w konfiguracji, instalacji, administrowaniu
    rozszerzonym ECM
    * Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętność
    pracy w dynamicznym środowisku
    * Budowanie inteligentnego interfejsu użytkownika dla użytkowników
    biznesowych na podstawie ich ról za pomocą menedżera
    perspektywy
    * Umiejętności komunikacyjne i współpracy
    * Silne zrozumienie zasad archiwizacji danych i najlepszych praktyk
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Doświadczenie / znajomość z OpenText Extended ECM
    * Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu różnego rodzaju
    komponentów konfiguracji i aplikacji, w tym modeli danych /
    obiektów, zabezpieczeń, przepływu pracy / komponentów
    procesów biznesowych, interfejsów użytkownika, formularzy
    internetowych OpenText i raportów na żywo

    ***** Proponujemy:

    * Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    * Konkurencyjne wynagrodzenie - chcemy poznać Twoje oczekiwania
    * Hybrydowy model pracy - nowoczesne biuro w Centrum Warszawy (Rondo
    ONZ)
    * Środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu
    * Pakiet benefitów pozapłacowych
    * Możliwość uczestnictwa w projektach nowoczesnej energetyki

    dium=cron&utm_campaign=2409

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.