PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista C++, kryptografia, interfejs użytkownika
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-03-22 09:22:10
    Temat: Programista C++, kryptografia, interfejs użytkownika
    Od: ankam <a...@g...com>

    Firma zajmuje sie tworzeniem nowoczesnego oprogramowania do systemu
    mikroplatności w inetrnecie.
    Poszukujemy dwóch osób na stanowisko: programista C++ oraz interfejs
    uzytkownika.

    Opis stanowiska pracy
    Ogólne:
    - projektowanie rozwiązań technicznych na podstawie przedstawionych
    wymagań
    - analiza istniejących algorytmów i projektowanie nowych
    - implementacja zadanej funkcjonalności w C++
    - współpraca z zespołem testerów w celu usprawniania systemu
    - tworzenie dokumentacji projektowej

    Dodatkowo na stanowisku o profilu "kryptografia i płatności":
    - rozwój istniejącej funckcjonalności w C++ obsługującej kryptografię
    i płatności

    Dodatkowo na stanowisku o profilu "interfejs użytkownika":
    - wdrożenie w istniejący projekt interfejsu użytkownika
    - implementacja nowych elementów na podstawie zadanego projektu
    graficznego
    Wymagania
    Ogólne:
    - ukończenie studiów na kierunku informatycznym lub studiowanie na
    ostatnim roku na kierunku informatycznym
    - bardzo dobra znajomość C++ i programowania obiektowego
    - znajomość zarządzania pamięcią w C++ przy pomocy auto-wskaźników
    - bardzo dobra znajomość teorii programowania współbieżnego i
    synchronizacji międzywątkowej
    - znajomość zagadnień systemów rozproszonych
    - znajomość Linux i Windows na poziomie pozwalających na swobodne
    poruszanie się w obu środowiskach
    - znajomość j. angielskiego wystarczająca do czytania dokumentacji
    techcznej
    - znajomość bibliotek: standardowa biblioteka C++ (STL oraz iostream)

    - dobra teoretyczna znajomość zagadnień kryptograficznych

    - znajomość biblioteki Qt 4
    - doświadczenie z tworzeniem aplikacji graficznych wykorzystujących
    asynchroniczną komunikację przez sieć komputerową

    Mile widziane:
    - znajomość biblioteki Boost
    - doświadczenie z biblioteką Berkeley DB w wersji dla C++
    - certyfikaty potwierdzające umiejętności w dziedzinie programowania i
    projektowania zorientowanego obiektowo (np. SCJP)
    - doświadczenie z biblioteką Miracl
    - doświadczenie z programowaniem zdecentralizowanych systemów
    rozproszonych peer-to-peer
    - doświadczenie z narzędziami: g++, gdb, valgrind, cmake, make, ant
    - umiejętność tworzenia skryptów shel
    - dobra znajomość Java

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1