PracaGrupypl.praca.oferowanaPoznań, Specjalista ds. windykacji
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-01-15 16:37:40
    Temat: Poznań, Specjalista ds. windykacji
    Od: "Sunrise System sp. z o.o." <r...@s...pl>

    Firma Sunrise System poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista
    ds. windykacji

    Oferujemy:

    * zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * komfortowe warunki pracy (nowoczesne, w pełni klimatyzowane biuro,
    kawa, herbata, zaplecze socjalne)
    * przyjazną atmosferę
    * nieograniczoną ścieżkę rozwoju w bardzo dynamicznej organizacji

    Zakres obowiązków:

    * monitoring należności i kontrola rozrachunków z klientami
    * sporządzanie i wysyłanie upomnień i wezwań do zapłaty
    * współpraca z kancelarią prawną
    * współpraca z firmami windykacyjnymi
    * motywowanie klientów do zapłaty
    * tworzenie raportów z działań windykacyjnych

    Wymagania:

    * minimum roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. windykacji
    * wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze
    * znajomość pakietu MS Office
    * zdolność analitycznego myślenia
    * asertywność i zdecydowanie w komunikacji
    * determinacja i umiejętność pracy pod presją czasu
    * duża ambicja i zaangażowanie
    * nastawienie na efekt wykonywanych zadań
    * motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

    Zgodnie z funkcjonującym internetowym systemem rekrutacji i selekcji
    kadr, aby ubiegać się o miejsce w naszej firmie należy JEDYNIE dokładnie
    wypełnić odpowiednią ankietę dostępną pod adresem:

    Sunrise System sp. z o.o.
    Plac Andersa 3
    61-894 Poznań

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1