PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaPoznań => Developer Microsoft .NET Platform <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-20 11:08:19
    Temat: Poznań => Developer Microsoft .NET Platform <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, działającej na rynku IT
    szukamy osoby na stanowisko

    ***** Developer Microsoft .NET Platform
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Zakres obowiązków:

    * Praca w międzynarodowym środowisku,
    * Wsprółpaca z zespołem programistów .Net w środowisku
    Agile/Scrum

    ***** Wymagania:

    * Duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o .NET
    * Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    * Doświadczenie w programowaniu w C# i Visual Studio IDE
    * Doświadczenie w pracy z WCF, TFS, WPF, ASP.NET, Entity Framework,
    MS SQL, NHibernate, Biztalk , NServiceBus
    * Doświadczenie w pracy z MVVM, MVC, MVP
    * Umiejętność tworzenia kodu wysokiej jakości
    * Doświadczenie w programowaiu obiektowym
    * Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * Nastawienie na dalszy rozwój zawodowy

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Dodatkowe benefity
    * Możliwości rozwoju
    * Miłą atmosferę pracy

    => => https://TeamQuest.pl/praca/6050-1911aec1df4a3c6ddcb9
    f592dc8.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.