PracaGrupypl.praca.oferowanaKrakow/Praca stala/Programista PHPKrakow/Praca stala/Programista PHP
  • Data: 2005-12-10 20:52:45
    Temat: Krakow/Praca stala/Programista PHP
    Od: "SOFTHIS" <e...@N...gazeta.pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Firma Softhis Sp. z o.o. z Krakowa poszukuje osoby na stanowisko:

    Programista PHP (nr. ref. 01)

    Opis stanowiska:
    - osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadzialna bedzie
    za tworzenie skryptow, bibliotek, funkcji w jezyku PHP,
    - mozliwosc rozwoju zawodowego,
    - praca na miejscu w firmie.

    Oferujemy:
    - atrakcyjne warunki finansowe,
    - szkolenia,
    - praca na umowe zlecenia lub o dzielo, mozliwa umowa o prace.

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomosc PHP w wersji 4 lub 5,
    - umiejetnosc programowania obiektowego,
    - znajomosc bazy danych MySQL lub PostgreSQL,
    - dobra znajomosc sieci Internet (HTTP, cache),
    - mile widziana znajomosc HTML, JavaScript, CSS,
    - doswiadczenie w realizacji projektow informatycznych,
    - komunikatywna znajomosc j. angielskiego (przynajmniej
    w stopniu pozwalajacym na czytanie dokumentacji).

    CV prosimy wysylac na adres: jobs(at)softhis.com. Prosimy dodac klauzule o
    przetwarzaniu danych osobowych.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1