eGospodarka.pl poleca

PracaGrupyalt.pl.praca.oferowanaWarszawa => QA Inżynier <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2024-09-13 16:15:02
    Temat: Warszawa => QA Inżynier <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to wiodący globalny dostawca usług płatniczych i
    wymiany walut, który od 2005 roku rewolucjonizuje interakcje z
    instytucjami finansowymi poprzez innowacyjne rozwiązania
    technologiczne. Z zespołem liczącym ponad 200 pracowników,
    firma promuje kulturę pracy opartą na inkluzywności, rozwoju
    zawodowym i zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a
    prywatnym. Dzięki obecności w Londynie, Dubaju, Amersham oraz
    Warszawie, nasz klient oferuje spersonalizowane rozwiązania
    walutowe dla osób i korporacji, poszukujących zaufanych
    partnerów w globalnej gospodarce. Firma jest otwarta na
    różnorodność i integrację, poszukując pasjonatów,
    utalentowanych i myślących przyszłościowo jednostek do
    dołączenia do ich dynamicznie rozwijającego się zespołu.
    Obecne rekrutacje koncentrują się na różnorodnych
    stanowiskach, w tym menedżerów ds. rozwoju biznesu, partnerstw,
    produktu, analityków biznesowych oraz inżynierów ds. rozwoju
    oprogramowania, co stanowi doskonałą okazję dla osób
    zainteresowanych karierą w sektorze finansowym i technologicznym.

    ***** QA Inżynier

    ***** Opis stanowiska:

    Jako inżynier QA będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnieniu
    jakości i niezawodności naszych produktów. Twoim głównym
    zadaniem będzie manualne testowanie, z dodatkowym, silnym
    naciskiem na wsparcie i wykorzystanie zautomatyzowanych procesów
    testowych. Będziesz ścisłą współpracę z programistami,
    scrum masterami i innymi interesariuszami w środowisku zwinnych
    metodologii, aktywnie uczestnicząc w wydarzeniach scrum.
    * Kierowanie działaniami manualnego testowania w ramach naszego
    pakietu produktów, ze szczególnym naciskiem na kompleksowe
    testowanie integracyjne, systemowe, E-2-E oraz testowanie
    eksploracyjne.
    * Skuteczne wykorzystywanie i wspieranie istniejących pakietów
    zautomatyzowanych testów oraz udział w ich utrzymaniu i
    ulepszaniu.
    * Współpraca z programistami w tworzeniu i wykonywaniu przypadków
    testowych oraz planów testowych zgodnie z ogólnym kalendarzem
    sprintów.
    * Przygotowywanie czytelnych, zwięzłych i działalnych raportów o
    błędach.
    * Pisanie i utrzymywanie scenariuszy Gherkin do rozwoju opartego na
    zachowaniach (BDD).
    * Udział w przeglądach biznesowych i deweloperskich w celu
    zapewnienia przestrzegania standardów jakości oraz dobrej
    testowalności omawianych wymagań.
    * Wkład w ciągłe doskonalenie naszych procesów i metodologii QA.

    ***** Oczekiwania:

    <strong>Wymagane umiejętności i kwalifikacje</strong>
    * Co najmniej 1 rok udokumentowanego i sprawdzonego doświadczenia w
    zapewnianiu jakości oprogramowania, ze szczególnym
    uwzględnieniem skutecznego testowania manualnego (backend,
    frontend, API).
    * Dobra znajomość koncepcji i praktyk związanych z testowaniem
    automatycznym.
    * Biegłość w projektowaniu przypadków testowych, ich wykonywaniu
    oraz zarządzaniu defektami.
    * Solidne zrozumienie cyklu życia oprogramowania i metodologii
    zwinnych.
    * Znajomość narzędzi do zarządzania testami (np. Testrail) oraz
    systemów kontroli wersji (np. GitHub).
    * Doświadczenie z syntaksem Gherkin i rozwojem opartym na
    * Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zarówno
    pisanie, jak i mówienie.
    * Umiejętność efektywnej pracy w szybkim środowisku współpracy,
    z bliską codzienną współpracą z zespołem Dev.
    <strong>Cechy charakteru, których poszukujemy</strong>
    Chociaż ceniśmy różnorodne umiejętności i doświadczenia,
    posiadanie tych cech sprawi, że będziesz się wyróżniać w
    naszym zespole:
    * <strong>Bystre oko:</strong> Twój talent do zauważania
    najdrobniejszych szczegółów, które inni mogą przeoczyć.
    * <strong>Problem-solver:</strong> Twoja zdolność do podejścia do
    wyzwań z różnych stron i znajdowania kreatywnych rozwiązań.
    * <strong>Entuzjasta technologii:</strong> Twoja pasja do pozostawania
    na bieżąco z nowymi technologiami i metodologiami testowania.
    * <strong>Czarodziej czasu:</strong> Twój talent do żonglowania
    wieloma zadaniami i efektywnej hierarchizacji w szybkim
    środowisku.
    * <strong>Zawodowy gracz zespołowy:</strong> Twoje zdolności do
    współpracy i praca w zespole z programistami, menedżerami
    produktu i interesariuszami.
    * <strong>Obrońca jakości & przodownik ciekawości:</strong> Twoja
    determinacja w propagowaniu najlepszych praktyk i ciągłe
    doskonalenie naszych procesów testowych, wraz z nieustanną
    chęcią nauki i przekraczania granic możliwości w QA.
    * <strong>Bug whisperer:</strong> Twoja umiejętność tworzenia
    zwięzłych i działających raportów o błędach, które mówią
    językiem programistów.
    * <strong>Koneser kontenerów:</strong> Twoja swoboda w środowiskach
    skonteneryzowanych i zrozumienie ich wpływu na testowanie.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Doświadczenie w wykorzystywaniu i utrzymywaniu testów w ramach
    automatycznych frameworków i narzędzi do testowania (np. pytest,
    Behave, Behat).
    * Doświadczenie w pracy z interfejsami API typu RESTful oraz
    architekturą mikrousług.
    * Znajomość języków PHP, Python oraz/lub JavaScript/React.
    * Doświadczenie z systemami baz danych takimi jak MySQL, MongoDB oraz
    PostgreSQL.
    * Znajomość procesów i narzędzi CI/CD (np. Jenkins).
    * Zrozumienie wzorców związanych z event sourcing.
    * Certyfikat ISTQB.
    * Doświadczenie w branży usług finansowych.

    ***** Proponujemy:

    * Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (prawa autorskie do 70%
    wynagrodzenia) lub umowy B2B
    * System premii rocznych (w wysokości jednej miesięcznej pensji)
    * Budżet szkoleniowy
    * Opieka medyczna
    * Karta sportowa
    * Elastyczne godziny pracy
    * Praca w 100% zdalna lub hybrydowa w biurze w Warszawie

    ***** Inne informacje:

    dium=cron&utm_campaign=2409

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.