PracaGrupypl.praca.oferowanaKrakow/Etat/Programista C++ (nr ref. 11)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-09-15 13:54:44
    Temat: Krakow/Etat/Programista C++ (nr ref. 11)
    Od: " SOFTHIS" <e...@W...gazeta.pl>

    Programista C++ (nr ref. 11)

    Opis stanowiska:
    - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój serwera
    HTTP/SyncML,
    - możliwość rozwoju zawodowego,
    - praca na miejscu w firmie.

    Oferujemy:
    - atrakcyjne warunki finansowe,
    - szkolenia,
    - praca na umowę zlecenia lub o dzieło, możliwa umowa o pracę.

    Wymagania:
    - doskonała znajomość języka C++ oraz protokołu HTTP,
    - praktyczna i teoretyczna wiedza dot. tworzenia serwerów w systemie Linux,
    - mile widziana znajomość Java, PHP, MySQL,
    - pobieżna znajomość protokołu SyncML,
    - doświadczenie w realizacji projektów informatycznych,
    - komunikatywna znajomość j. angielskiego.

    CV prosimy wysyłać na adres: jobs(at)softhis.com &#8211; proszę podać nr ref. w
    temacie listu. Prosimy dodać klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1