PracaGrupypl.praca.oferowanaKrakow/Etat/Network architect/ekspert VoIP(nr ref. 03)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-09-15 13:53:37
    Temat: Krakow/Etat/Network architect/ekspert VoIP(nr ref. 03)
    Od: " SOFTHS" <e...@N...gazeta.pl>

    Network architect/ekspert VoIP(nr ref. 03)

    Opis stanowiska:
    - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację i
    nadzór usług VoIP oraz konfigurację sieci i wszystkich usług sieciowych firmy,
    - możliwość rozwoju zawodowego,
    - praca na miejscu w firmie.

    Oferujemy:
    - atrakcyjne warunki finansowe,
    - szkolenia,
    - praca na umowę zlecenia lub o dzieło, możliwa umowa o pracę.

    Wymagania:
    - znajomość protokołów SIP, HTTP, SNMP,
    - znajomość systemów Linux, FreeBSD,
    - konfiguracja firewall,
    - konfiguracja routerów (Cisco), switchy,
    - QoS,
    - konfiguracja bramek PSTN (Cisco lub inne),
    - doświadczenie w realizacji projektów informatycznych,
    - dobra znajomość j. angielskiego.

    CV prosimy wysyłać na adres: jobs(at)softhis.com &#8211; proszę podać nr ref. w
    temacie listu. Prosimy dodać klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1