PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/technik/ inżynier utrzymania ruchu/woj. małopolskie/nr ref. 871-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-02-19 12:23:20
    Temat: BDI/technik/ inżynier utrzymania ruchu/woj. małopolskie/nr ref. 871-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, dużego międzynarodowego koncernu dostarczającego
    komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy kandydatów na
    stanowisko:

    technik/ inżynier utrzymania ruchu

    Wymagania:
    - wykształcenie co najmniej średnie, pożądane wyższe techniczne,
    - praktyka zawodowa na stanowisku pracownika utrzymania ruchu w charakterze
    mechanika, elektryka lub automatyka,
    - wiedza z zakresu techniki oraz zdolności manualne, wysoka zaradność i
    myślenie koncepcyjne,
    - umiejętność myślenia kreatywnego, stosowania nowoczesnych rozwiązań,
    - wysoka jakość wykonywanej pracy oraz dążenie do stałej poprawy swoich
    dotychczasowych osiągnięć,
    - przedkładanie zasad bezpiecznej pracy ponad inne priorytety,
    - elastyczność i umiejętność działania w systemie wielozadaniowym,
    - umiejętność dostosowania się do określonych standardów pracy,
    - umiejętność pracy grupowej oraz szkolenie innych pracowników,
    - prawo jazdy kategorii B.

    Zakres obowiązków:
    - wykonywanie zadań utrzymania ruchu zgodnie z planem TPM (tzn. Działań
    planowych, prewencyjnych),
    - wykonywanie napraw bieżących urządzeń mechanicznych, elektrycznych i
    hydraulicznych,
    - eegulacja, naprawa i wprowadzanie zmian programowych w układach automatyki
    przemysłowej,
    - aktualizacja programów bazowych urządzeń sterowanych PLC,
    - konserwacja i naprawy elementów sieci przemysłowej, media energetyczne,
    - wykonywanie konserwacji i napraw form wtryskowych, urządzeń służących do
    metalizacji, lakierowania oraz montażu elementów,
    - konserwacja i naprawy elementów wyposażenia mechanicznego i elektrycznego
    budynków,
    - współpraca i kooperacja z pracownikami firm obcych w zakresie czynności
    utrzymania ruchu, napraw remontów urządzeń.

    Miejsce podjęcia pracy:
    małopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    871-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1