PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Inżynier elektronik - Programista PLC/woj. małopolskie/nr ref. 870-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-02-19 12:23:24
    Temat: BDI/Inżynier elektronik - Programista PLC/woj. małopolskie/nr ref. 870-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, dużego międzynarodowego koncernu dostarczającego
    komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy kandydatów na
    stanowisko:

    Inżynier elektronik - Programista PLC

    Wymagania:
    - wykształcenie co najmniej średnie, pożądane wyższe techniczne,
    - praktyka zawodowa na stanowisku pracownika utrzymania ruchu w charakterze
    mechanika, elektryka lub automatyka,
    - wiedza z zakresu techniki oraz zdolności manualne, wysoka zaradność i
    myślenie koncepcyjne,
    - umiejętność myślenia kreatywnego, stosowania nowoczesnych rozwiązań,
    - wysoka jakość wykonywanej pracy oraz dążenie do stałej poprawy swoich
    dotychczasowych osiągnięć,
    - przedkładania zasad bezpiecznej pracy ponad inne priorytety,
    - elastyczność i umiejętność działania w systemie wielozadaniowym,
    - umiejętność dostosowania się do określonych standardów pracy,
    - umiejętność pracy grupowej oraz szkolenie innych
    - prawa jazdy kategorii B.

    Zakres obowiązków:
    - organizacja zasad prawidłowej eksploatacji urządzeń automatyki
    przemysłowej,
    - wprowadzanie koniecznych zmian programowych i archiwizacja Back-upów,
    - aktualizacja dokumentacji elektronicznej,
    - optymalizacja pracy robotów we współpracy z inżynierami procesu,
    - przejmowanie oprogramowania oraz koordynacja od strony utrzymania ruchu
    nowych urządzeń automatyki przemysłowej i robotyki,
    - koordynacja i współpraca z firmami obcymi prowadzącymi na terenie zakładu
    prace związane z urządzeniami automatyki przemysłowej i robotyki
    - nadzór nad urządzeniami elektroenergetycznymi na terenie zakładu,
    - zarządzanie częściami elektrycznymi i elektronicznymi w magazynku lokalnym
    utrzymania ruchu,
    - koordynacja prac związanych z uruchamianiem nowych stacji zrobotyzowanych
    i wyposażonych w sterowniki przemysłowe.

    Miejsce podjęcia pracy:
    małopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    870-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1