PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/projektant drogowy/mostowy/woj. dolnoslaskie, lubelskie, mazowieckie, pomorskie/nr ref. 854-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-01-29 07:52:09
    Temat: BDI/projektant drogowy/mostowy/woj. dolnoslaskie, lubelskie, mazowieckie, pomorskie/nr ref. 854-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    projektant drogowy/mostowy

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne o spacjalności drogi/mosty,
    - uprawnienia budowlane w specjalności drogi/mosty,
    - znajomość programów komputerowych: AutoCAD lub inny program projektowy np.
    MOSS, DROGA, ROBOT,
    - doświadczenie w projektowaniu,
    - min. podstawowa znajomość jęz. angielskiego.

    Zakres obowiązków:
    - projektowanie dróg/mostów w oparciu o techniki komputerowe wykorzystujące
    nowoczesne oprogramowanie.

    Miejsce podjęcia pracy:
    dolnośląskie
    lubelskie
    mazowieckie
    pomorskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 854-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1