PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Project Team Leader/woj. małopolskie/ nr ref. 853-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-01-29 07:52:15
    Temat: BDI/Project Team Leader/woj. małopolskie/ nr ref. 853-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Project Team Leader

    Wymagania:
    - wykształcenie techniczne (chemia, mechanika), preferowany stopień magistra
    inżyniera,
    - od 5 do 10 lat doświadczenia w mechanice samochodowej i układach
    wydechowych (katalizatory, tłumiki, kalibracja silnika, testy),
    - doświadczenie w zarządzaniu projektem (kierowanie zespołami projektowymi),
    - biegły angielski oraz francuski lub niemiecki,
    - komunikatywność,
    - predyspozycje do pracy w zespole.

    Zakres obowiązków:
    - prowadzenie i koordynacja projektów rozwojowych katalizatorów
    samochodowych oraz innych elementów układu wydechowego od wstępnej koncepcji
    po produkt końcowy spełniający kryteria zarówno firmy jak i klienta(koszty,
    jakość, poziom wykonania),
    - stosowanie wewnętrznych procedur oraz systemów zarządzania jakością (QMS)
    a także spełnianie oczekiwań prowadzącego projekt w celu osiągnięcia
    wszelkich imperatyw,
    - umiejętność stosowania oraz znajomość różnorodnych narzędzi i technik
    rozwoju produktu (UG, GD&T, DFMEA, FEA, CFD, DOE),
    - wiedza poparta doświadczeniem w dziedzinie rozwoju produktu, procesów
    walidacji i zarządzania projektem,
    - konstruktywna, stała współpraca zarówno z klientami jak i pracownikami
    firmy,
    - współtworzenie silnego zespołu inżynierów,
    - współpraca z zespołami produktowymi.

    Miejsce podjęcia pracy:
    małopolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 853-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1