PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/koordynator ds. dzierżawy powierzchni/woj. mazowieckie/nr ref. 948-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-05-09 10:28:46
    Temat: BDI/koordynator ds. dzierżawy powierzchni/woj. mazowieckie/nr ref. 948-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego kienta, międzynarodowego koncernu działającego w branży
    budownictwa i usług developerskich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    koordynator ds. dzierżawy powierzchni

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe budowlane,
    - co najmniej 5-7-letnie doświadczenie w obsłudze kontraktów na wynajem
    powierzchni w ramach dużych centrów handlowych,
    - doświadczenie w pracy z klientem detalicznym,
    - dobra znajomość j. angielskiego,
    - mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierownika budowy oraz
    uprawnienia budowlane bez ograniczeń.

    Zakres obowiązków:
    - sprzedaż i wynajem powierzchni biurowych,
    - zawieranie kontraktów na wynajem powierzchni,
    - kontrola nad wykonywaniem konserwacji, remontów, napraw na terenie
    nieruchomości,
    - współpraca z najemcami, agencjami nieruchomości oraz mediami.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    948-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1