PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier projektów inwestycyjnych/woj. mazowieckie/nr ref. 890-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-15 17:55:24
    Temat: BDI/inżynier projektów inwestycyjnych/woj. mazowieckie/nr ref. 890-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier projektów inwestycyjnych

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne,
    - wiedza z zakresu zarządzania jakością: (ISO 9001:2000, ISO 14001, PN
    18001, KAIZEN, SPC, WCM, GMP),
    - trzyletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi i zarządzaniem dużymi
    projektami,
    - ukończone kursy BHP i P.POŻ dla kadry kierowniczej,
    - dobra znajomość języka angielskiego,
    - doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi,
    - dobra znajomość zagadnień finansowo-ekonomicznych.

    Zakres obowiązków:
    - dobór rozwiązań technicznych oraz wysoko kwalifikowanych wykonawców do
    realizacji zadań inwestycyjnych,
    - kontrola zgodności projektów z min. przepisami prawa oraz normami
    technicznymi,
    - współpraca z kierownikami w tworzeniu planów inwestycyjnych oraz planów
    rozwoju technicznego i technologicznego fabryki,
    - zapewnianie wymogów do prowadzenia czynności technicznych na terenie
    zakładu,
    - tworzenie i wdrażanie korporacyjnych standardów technicznych.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    890-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1