PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/kierownik ds. technicznych/woj. mazowieckie/nr ref. 894-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-15 17:52:05
    Temat: BDI/kierownik ds. technicznych/woj. mazowieckie/nr ref. 894-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, międzynarodowej spółki prowadzącej sieciową działalność
    gastronomiczną w galeriach handlowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    kierownik ds. technicznych

    Wymagania:
    - średnie lub wyższe wykształcenie techniczne,
    - co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku technicznym w firmie
    dystrybucyjnej, instalacyjnej lub serwisowej działającej w branży sprzętu
    gastronomicznego lub chłodniczego,
    - umiejętność negocjacji z podwykonawcami,
    - szybkość i efektywność reakcji w rozwiązywaniu usterek technicznych,
    - doświadczenie w budżetowaniu robót budowlanych,
    - umiejętność aktywnej współpracy z projektantem, architektem, wykonawcą,
    kierownictwem technicznym galerii handlowej oraz z działem finansowym.
    - dobra znajomość języka angielskiego,
    - systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy,
    - kreatywność, samodzielność i umiejętność zarządzania czasem pracy,
    - gotowość do częstych wyjazdów.

    Zakres obowiązków:
    - opracowanie rocznego planu oraz budżetu utrzymania technicznego sprzętu
    firmy z uwzględnieniem stanu i potrzeb poszczególnych restauracji,
    - współpraca z firmami oferującymi usługi serwisowe,
    - nadzór nad serwisowaniem sprzętu gastronomicznego oraz sporządzanie
    raportów interwencji,
    - kontrola zamowień i magazynowania części zamiennych,
    - nadzór i koordynacja działań związanych z otwarciem nowych restauracji i z
    pracami remontowymi (współpraca z architektem, nadzór nad budżetem,
    zezwolenia, wybór dostawców, terminowość pracy itp.).

    Firma oferuje:
    - atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    894-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1