PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier produktu - konstruktor/woj. kujawsko-pomorskie/nr ref. 995-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-06-24 07:53:19
    Temat: BDI/inżynier produktu - konstruktor/woj. kujawsko-pomorskie/nr ref. 995-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier produktu - konstruktor

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki,
    - znajomość procesów obróbki mechanicznej arkuszy blach,
    wykrawanie, gięcie, tłoczenie,
    - znajomość doboru narzędzi do wykonywania detali giętych z blach,
    - znajomość obsługi programu projektowania przestrzennego PRO-E,
    - znajomość obsługi programu Radbend do tworzenia rozwinięć detali
    formowanych z blach,
    - biegły angielski.

    Zakres obowiązków:
    - opracowywanie pełnej dokumentacji technicznej produktów (modele 3D,
    rysunki techniczne, BOM),
    - zarządzanie bazą danych dokumentacji technicznej produktów
    (Pro/IntraLink),
    - zapewnienie dostępności aktualnych danych konstrukcyjnych i dokumentacji
    technicznej dla inżynierów procesu,
    - wprowadzanie struktur BOM w systemie IFS,
    - wprowadzanie i nadzorowanie zmian konstrukcyjnych (ECR/ECN) w produktach,
    - tworzenie i udostępnianie programistom CNC danych wejściowych do tworzenia
    programów wykrawających (rozwinięcia detali wykonanych z blach, pliki IGS),
    - wspomaganie Inżynierów Procesu w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych z
    zakresu dotyczącego konstrukcji, technologii, łańcuchów tolerancji,
    poprawności doboru narzędzi formujących dla pras krawędziowych,
    - uczestnictwo w projektach konstruowania nowych wyrobów i w projektach
    wdrażania wyrobów do produkcji,
    - nadzór i realizacja planowanych działań zapobiegawczych i korygujących.
    Miejsce podjęcia pracy:
    kujawsko-pomorskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    995-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1