PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/inżynier jakości/woj. kujawsko-pomorskie/nr ref. 994-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-06-24 07:53:05
    Temat: BDI/inżynier jakości/woj. kujawsko-pomorskie/nr ref. 994-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    inżynier jakości

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydziały: elektrotechniczny i
    budowy maszyn),
    - minimum półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    (najchętniej w przemyśle samochodowym lub telekomunikacyjnym),
    - bardzo dobra znajomość narzędzi kontroli jakości,
    - znajomość ISO 9001: 2000,
    - dobra znajomość języka angielskiego (także słownictwa technicznego),
    - komunikatywność,
    - umiejętność współpracy w zespole,
    - dokładność.

    Zakres obowiązków:
    - przygotowywanie dziennych rejestrów kontroli jakości z linii produkcyjnej
    (DPPM),
    - codzienne omawianie (z mistrzami produkcji) błędów produkcyjnych oraz
    prowadzenie rejestru działań korygujących,
    - prezentowanie wyników na codziennych odprawach,
    - uzupełnianie raportów o postępie projektu,
    - przygotowywanie raportów dotyczących jakości produktu dla klienta,
    - utrzymywanie kontaktu z klientem,
    - przygotowywanie reklamacji i wystawianie dokumentów umożliwiających -
    dokonanie zwrotu towaru wadliwego,
    - przygotowywanie analiz FMEA i SPC,
    - przygotowywanie dokumentów niezbędnych dla dokonania audytu wewnętrznego i
    zewnętrznego,
    - przygotowywanie planu kontroli dla poszczególnych operacji,
    - cotygodniowe raportowanie do Dyrektora Działu Jakości.

    Miejsce podjęcia pracy:
    kujawsko-pomorskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    994-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1