PracaGrupypl.praca.oferowanaAsystent/ka działu sprzedaży - Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-07-07 06:20:51
    Temat: Asystent/ka działu sprzedaży - Wrocław
    Od: "Monika Kijaszek" <j...@g...pl>

    W związku z planami uruchomienia nowych projektów dla amerykańskiego oddziału
    firmy szukamy osób do pracy we Wrocławiu na stanowisku Asystenta/ki działu
    sprzedaży.

    Zakres obowiązków:

    * wspomaganie działu sprzedaży w procesie ofertowania;
    * realizacja sprzedaży usług firmy według ustalonych planów sprzedażowych;
    * aktywne pozyskiwanie klientów;
    * budowanie długoterminowych relacji partnerskich z klientami.

    Od kandydatów/kandydatek wymagamy:

    * znajomość branży IT, w tym zagadnień związanych z Internetem;
    * umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim;
    * znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym;
    * znajomość pakietu Microsoft Office;
    * dobra samoorganizacja pracy;
    * odpowiedzialność i komunikatywność;
    * dokładność, sumienność, terminowość.

    Mile widziane będą:

    * doświadczenie w sprzedaży;
    * znajomość technik sprzedaży;
    * zdolności negocjacyjne.

    Dla wybranych osób oferujemy:

    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;
    * dobre wynagrodzenie oraz premię od efektów pracy;
    * dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach;
    * wsparcie rozwoju osobistego (program szkoleń, możliwość stażu w USA);
    * elastyczny tryb pracy;
    * pracę przy najbardziej innowacyjnych projektach internetowych dla
    klientów z terenu Polski, UE i USA.