eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanaProgramista/ka JAVA - Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-07-07 06:20:28
    Temat: Programista/ka JAVA - Wrocław
    Od: k...@j...pl

    Chcesz pracować nad nowoczesnymi projektami eCommerce i Web 2.0 dla
    klientów w Europie i USA? Szukasz firmy, która zapewni Ci możliwość
    rozwoju w interdyscyplinarnym zespole?

    Janmedia Interactive to nowoczesna agencja interaktywna łącząca
    kompetencje z zakresu technologii Java, kreacji marketingowej i user-
    centered design. Zatrudniamy programistów, projektantów interakcji,
    badaczy, psychologów, administratorów, marketingowców, project
    managerów, analityków biznesowych... łączymy wszystkie te kompetencje
    by realizować najbardziej udane projekty internetowe. Lista naszych
    referencji obejmuje wiodące portale i serwisy ecommerce.

    Co nas wyróżnia?

    * Odpowiedzialność społeczna - wyróżnienie Forum Odpowiedzialnego
    Biznesu
    * Unikalna polityka kadrowa
    * Program stażu w biurze w USA dla zainteresowanych
    * Międzynarodowe portfolio (World Bank, NASA, Masterfoods, Orange)
    * Liczne inicjatywy branżowe (www.grillit.pl, lista usability,
    raporty)
    * Promowanie pracowników i budowanie zaplecza dla ich rozwoju

    Wymagania:

    * bardzo dobra znajomość Javy i J2EE poparta doświadczeniem
    * bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML,
    JavaScript, CSS) i specyfiki aplikacji internetowych
    * znajomość XML i XSLT
    * znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
    * znajomość środowiska Eclipse
    * kreatywność, umiejętność współpracy w zespole i odpowiedzialność
    * znajomość trendów

    Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w pracach nad projektami Web
    * znajomość innych technologii internetowych
    * znajomość rozwiązań Open Source (frameworki, biblioteki)
    * doświadczenie w budowaniu systemów rozproszonych i hostingowych

    Zakres obowiązków:

    * projektowanie i konsultowanie technicznych aspektów serwisów WWW
    * wdrażanie aplikacji internetowych w oparciu o język Java, J2EE i
    Rainforest Framework
    * rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
    * projektowanie i praca nad własnymi projektami w ramach Janmedia

    Oferujemy:

    * zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej
    firmie
    * atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    * ciekawą pracę w interdyscyplinarnym, doświadczonym zespole
    * dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
    * możliwość rozwoju na wielu polach, możliwość realizowania
    autorskich projektów

    Mile widziani również studenci ostatnich lat kierunków informatycznych
    posiadający odpowiednie doświadczenie w wykorzystaniu Javy i J2EE.