PracaGrupypl.praca.oferowanaApplication Administrator / Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-03-26 16:59:32
    Temat: Application Administrator / Warszawa
    Od: TMECC <h...@t...com>

    Application Administrator / Warszawa
    Trader Media East - Warsaw Competence Center

    nr ref. IT-AA/2009.U

    Zakres obowiązków:

    - administracja aplikacjami WWW w technologii Java,

    - współpraca z programistami i administratorami systemów,

    - współtworzenie dokumentacji, procedur i narzędzi
    wspomagających administrację aplikacjami.

    Oczekujemy:

    - znajomości zasad działania aplikacji WWW w technologii Java,

    - znajomości Apache Tomcat i Apache httpd,

    - znajomości języka SQL,

    - znajomość języka Perl będzie dodatkowym atutem,

    - podstawowej znajomości środowiska Unix / Linux,

    - analitycznego podejścia i umiejętności rozwiązywania problemów,

    - umiejętności pracy w zespole,

    - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

    Oferujemy:

    - pracę w młodym, twórczym zespole,

    - pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach,

    - możliwość poznania najnowszych technologii,

    - atrakcyjne wynagrodzenie.

    Miejsce pracy: Warszawa, cały etat.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: hr (at) tmecc.com z nazwą
    stanowiska i numerem referencyjnym w temacie.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1