PracaGrupypl.praca.oferowanaWARSZAWA - Programista Aplikacji Internetowych (PHP/MySQL)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-03-26 14:22:08
    Temat: WARSZAWA - Programista Aplikacji Internetowych (PHP/MySQL)
    Od: k...@g...com

    Programista Aplikacji Internetowych (PHP/MySQL)

    Jesteśmy małą, aczkolwiek dochodową firmą, gdzie wszyscy się znają.
    Zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych w szerokim zakresie
    tego pojęcia. Mieścimy się w "Millenium House" w centrum Warszawy przy
    stacji metra Politechnika. Pracujemy tylko nad większymi projektami,
    nieskupiając uwagi nad realizacją stronek internetowych dla małych
    klientów. Obecnie realizujemy dwa duże projekty (oprócz kilku innych)
    z czego jeden jest naszego autorstwa (fusedworld.com). W obu
    przypadkach mamy decydujący głos w sprawie kierunku rozwoju projektu,
    a głos ten to efekt przemyślanych rozwiązań opartych o dialog między
    zarządem a grupą naszych programistów.

    Szukamy ambitnej i utalentowanej osoby chcącej dołączyć do naszego
    zespołu.

    Oto szegóły oferty:

    Oficjalna nazwa stanowiska to Programista Aplikacji Internetowych.

    Zakres obowiązków:

    Rozwój aplikacji i serwisów internetowych, w tym fusedworld.com, oraz
    wdrażanie wspierających rozwiązań;
    Tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji do przetwarzania i
    zarządzania danymi;
    Usprawnianie funkcjonujacych rozwiązań i procesów;

    Wymagania:

    Pasja do tworzenia aplikacji internetowych w oparciu o popularne
    technologie;
    Doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP;
    Doświadczenie w realizacji projektów internetowych;
    Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów;
    Bardzo dobra, praktyczna znajomość MySQL;
    Znajomość angielskiego umożliwiająca rozumienie i tworzenie
    dokumentacji;
    Praktyka w przetwarzaniu i zarządzaniu dużą ilością danych;
    Umiejetność pracy samodzielnej, w grupie, w biurze, bądź zdalnie;
    Dbałość o szczegóły;

    Mile widziane:

    Znajomość JavaScript, AJAX, Ext JS;
    Znajomość systemów Linux;
    Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (SVN);
    Doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności i dostępności;
    Znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych;
    Nostalgie związanie z erą ośmiobitowców;

    Oferujemy:

    Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności;
    Atmosferę start-up'u;
    Pracę w zespole, pracę samodzielną, spokój;
    Możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy;
    Dla kandydatów spoza Warszawy pomoc w przeniesieniu;

    Miejsce pracy: Warszawa (instnieje częściowa możliwość pracy
    zdalnej, ale nie na początku).

    Forma zatrudnienia: pełny etat lub inne rozwiązanie.

    Prosimy o przesłanie CV na adres praca (małpa) hexlabs.com. Do CV
    prosimy dołączyć krótki opis najważniejszych zrealizowanych do tej
    pory projektów i/lub próbkę kodu PHP. Zastrzegamy, że będziemy
    odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

    Dane kontaktowe:

    HEXLABS, Sp. z o.o.
    ul. Mokotowska 15A/1B
    00-640 Warszawa
    www.hexlabs.com

    Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę
    na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą
    z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133,
    poz. 883)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1