PracaGrupypl.praca.oferowanaAdministrator Systemów Informatycznych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-11-05 09:47:14
    Temat: Administrator Systemów Informatycznych
    Od: "Centrum Informatyki" <d...@s...edu.pl>

    Śląski Uniwersytet Medyczny - Lokalizacja: Katowice

    Centrum Informatyki i Informatyzacji
    Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
    w Katowicach

    Opis stanowiska pracy

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację
    Systemem Obsługi Toku Studiów HMS oraz Bibliotecznym Systemem Bazodanowym
    ALEPH.

    Wymagania

    - obsługa systemu operacyjnego linux na poziomie administracyjnym
    - umiejętność zarządzania bazą danych - instalacja, konfiguracja, backup
    (Firebird, MySQL, Oracle)
    - znajomość języka SQL
    - umiejętność programowania w języku php, javascript
    - komunikatywność
    - znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania dokumentacji
    technicznej)

    Mile widziane

    - znajomość platformy serwerowej HP
    - znajomość innych języków programowania
    - certyfikaty informatyczne

    Dodatkowa informacja

    Wykształcenie: Wyższe magisterskie
    Minimalne doświadczenie: 1 rok
    Gotowość do podróżowania: Żadna
    Miejsce zamieszkania: Polska
    Pozwolenie na pracę: Polska
    Dział: Centrum Informatyki i Informatyzacji

    Aplikacje proszę nadsyłać na adres: c3i(at)sum.edu.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1