PracaGrupypl.praca.oferowanaAdministrator IT/ Warszawa, zdalna/Stała, Zlecenie
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-04-01 18:33:29
    Temat: Administrator IT/ Warszawa, zdalna/Stała, Zlecenie
    Od: "Grzegorz" <"gwaliszk [wytnij]"@poczta.onet.pl>

    Administrator IT/ Warszawa, zdalna/Stała, Zlecenie

    Firma poszukuje pracownika na stanowisko informatyka.

    miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    - znajomość systemów operacyjnych Windows (mile widziany certyfikat MCP) z
    zakresu
    instalacji, konfiguracji, utrzymania i administracji,(środowiska: Microsoft
    Windows 9x, Me, W2k, NT, XP, Vista)
    - znajomość środowiska LINUX,
    - znajomość technologii VPN, algorytmów i technik szyfrowania,
    - znajomość technologii telekomunikacyjnych, a w szczególności GORS/EDGE,
    HSCSD, dial-up,
    - znajomość systemów do archiwizacji danych,
    - znajomość pakietu MS Office XP (Word, Excel, Access, PowerPoint) na
    poziomie
    administracyjnym,
    - bardzo dobra organizacja pracy,
    - zdolność do pracy pod presją czasu,
    - rzetelność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
    - komunikatywność.

    Zadania:

    - współpraca z innymi pracownikami w zakresie:
    -wsparcia, rozwoju i utrzymania istniejących systemów informatycznych,
    -tworzenia i przestrzegania polityki backupowej, licencyjnej
    (oprogramowanie) oraz polityki bezpieczeństwa,
    -tworzenia i wdrażania polityki Disaster Recovery dla Infrastruktury IT,
    -tworzenia i rozwoju SLA dla systemów IT,
    -tworzenia, testowania i wdrażania procedur awaryjnych,
    -testowania i opiniowania nowych technologii, aplikacji i systemów IT,
    - udział w projektach wdrożeniowych nowych systemów,

    - administracja powierzonymi sieciami w zakresie:
    -praw dostępu dla użytkowników,
    -wykonywania kopii zapasowych,
    -zarządzanie licencjami oprogramowania,
    i-nstalacji, konfiguracji i aktualizacji sprzętu i oprogramowania na
    serwerach/
    -centrali telefonicznej,
    -raportowania nieprawidłowości.

    - współpraca z dostawcami systemów, usług oraz aplikacji w zakresie ich
    utrzymania oraz optymalizacji,
    - bieżące zadania zlecone oraz współpraca z innymi pracownikami.

    Pracodawca oferuje:

    - ciekawa, stała praca,
    - atrakcyjne wynagrodzenie

    Forma zatrudnienia - Umowa o pracę.
    Możliwość zatrudnienia studentów na Umowę Zlecenie.

    Prosimy o przesłanie CV, fotografii i przedstawienia portfolio z
    dotychczasowym
    doświadczeniem, na adres: biuro[wytnij]@cetie.pl.

    Prosimy zawrzeć stosowną klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
    realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.97r. o
    ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1