PracaGrupypl.praca.oferowanaWARSZAWA / NEW BUSINESS ACCOUNT EXECUTIVE / ETAT
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-04-01 18:30:54
    Temat: WARSZAWA / NEW BUSINESS ACCOUNT EXECUTIVE / ETAT
    Od: "Activeweb Medical Solutions" <p...@a...pl>

    Activeweb Medical Solutions jest liderem na polskim rynku dedykowanych
    aplikacji internetowych dla medycyny i rozwiązań e-marketingu, e-cme.

    Pracujemy dla kluczowych firm branży farmaecutycznej, agencji rządowych i
    towarzystw medycznych.

    Dołącz do dynamicznego, młodego zespołu Activeweb.

    NEW BUSINESS ACCOUNT EXECUTIVE

    Osoba na stanowisku New Business Account Executive jest odpowiedzialna za
    kontakty z Product Managerami firm farmaceutycznych w celu przedstawienia
    zaawansowanych rozwiązań Activeweb dla e-commerce, e-marketingu.

    Oczekujemy od NBAE wysokiej kultury osobistej, bardzo dobrej znajomości j.
    angielskiego i opcjonalnie niemieckiego.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    * aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży farmaceutycznej
    * prowadzenie projektów webowych
    * bezpośredni kontakt z klientem
    * kierowanie zespołem wdrożeniowym
    * projektowanie specyfikacji i przypadków użycia projektów
    * wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
    * raportowanie planowanych / wykonanych działań

    ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

    * bezpośrednia odpowiedzialność nad projektami
    * wykonanie portali pod katem zgodności procedur, jakości,
    terminów, budżetu
    * bieżąca obsługa systemów w systemie zleceń projektowych
    * zabezpieczenie prawidłowego działania prowadzonych projektów

    CZAS PRACY:

    9 - 17, pon - piatek

    KWALIFIKACJE

    * min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
    webowymi
    * Doświadczeniu w tworzeniu ofert
    * Zdolności przywódcze
    * Doskonała organizacja pracy
    * Ambicje w tworzeniu niepowtarzalnych webowych projektów
    medycznych
    * Kreatywność
    * Komunikatywność

    CO OFERUJEMY:
    * etat
    * bardzo atrakcyjny system premiowy
    * praca w fenomenalnej atmosferze i młodym zespole

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1