PracaOferty pracy Żyrardów › Technik Serwisu Bram i urządzeń Przeładunkowych

Kto szuka:

LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Serwisu Bram i urządzeń Przeładunkowych

Lokalizacja:

Żyrardów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasi Profesjonalni Technicy Serwisu wykonują przeglądy i naprawy urządzeń w nowych i istniejących obiektach, reagują na awarie, dokonują napraw zapewniając wysoki poziom obsługi klienta.

Zakres prac wykonywanych przez naszych Techników to:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych
  • Weryfikacja uszkodzeń i wykonywanie napraw
  • Modernizacja urządzeń
  • Wymiana urządzeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Niezbędne są kwalifikacje elektryczne SEP E do 1kV
  • Mile widziane doświadczenie w branżach instalacyjnych lub utrzymania ruchu
  • Przydatne jest doświadczenie w spawaniu i pracy z hydrauliką siłową
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • Zaangażowana postawa i pozytywne usposobienie z pewnością będzie Twoim atutem w codziennych relacjach z klientami i kolegami w organizacji
  • Bardzo dużym atutem będzie doświadczenie w branży montażowej lub serwisowej w branży techniki przeładunkowej

Firma oferuje:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą.

Szukamy profesjonalistów, z którymi będziemy mogli realizować nasze plany.

Dla Ciebie oznacza to, że możesz z nami planować wieloletnią współpracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia. Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego.

Zależnie od posiadanych kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia oferujemy rynkowe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od zaangażowania i efektów Twoich działań.

Ponadto oferujemy:
  • Dodatek frekwencyjny
  • Premie regulaminowe i uznaniowe
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Okresowe spotkania integracyjne
  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny