PracaOferty pracy ŻyrardówOperator Maszyn Produkcyjnych | Produkcja Kosmetyków

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator Maszyn Produkcyjnych | Produkcja Kosmetyków

Lokalizacja:

Żyrardów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednej z najpopularniejszych marek kosmetycznych poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Maszyn Produkcyjnych - Produkcja Kosmetyków

Miejsce pracy: Kanie, k. Pruszkowa

Opis stanowiska:

  • Obsługa i monitorowanie pracy urządzeń produkcyjnych do wyrobu kosmetyków.
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcji.
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Uprawnienia UDT (doświadczenie na wózkach widłowych bocznych mile widziane)
  • Wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, 4 brygady) z konkurencyjnym wynagrodzeniem.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny.
  • Dopłaty do posiłków, zorganizowany transport, zniżki na produkty, comiesięczne paczki kosmetyków.
  • Rozwój zawodowy: szkolenia, roczny grafik pracy, wysoka jakość BHP.
  • Dodatkowe świadczenia: program rekomendacji, bezpłatny parking

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...