eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŻyrardówMłodszy Broker / Broker

Kto szuka:

HR Support

Stanowisko:

Młodszy Broker / Broker

Lokalizacja:

Żyrardów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OBOWIĄZKI:
  • ubezpieczenia kredytu kupieckiego, ubezpieczenia zdrowotne, czy majątkowe
  • przygotowywanie zapytań
  • przygotowywanie zestawień i porównywanie ofert
  • wsparcie klientów w bieżącej obsłudze umów ubezpieczenia kredytu kupieckiego, ubezpieczeń zdrowotnych, czy majątkowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • zdany egzamin brokerski
  • min 2 – letnie doświadczenie na stanowisku brokera lub asystenta brokera
  • praktyczne doświadczenie w ubezpieczeniu kredytu kupieckiego
  • doświadczenie w innych liniach ubezpieczeń poza kredytem kupieckim (np. ubezpieczenia grupowe medyczne, życiowe lub ubezpieczenia majątkowe) będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyżej
  • dokładność, zaangażowanie
  • znajomość programu Excel

Firma oferuje:

PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontraktu B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenia + premie
  • pracę w systemie hybrydowym
  • elastyczne godziny pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • szkolenia
  • dofinansowanie do wakacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: HR Support

branże: Bankowość / Leasing

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...