eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ZwoleńPracownik Fizyczny

Kto szuka:

CRL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Fizyczny

Lokalizacja:

Zwoleń

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Sortowanie odzieży do prania (kolor, rodzaj zabrudzenia)
  • Załadunek i rozładunek pralnic przemysłowych
  • Ważenie wsadów odzież
  • Załadunek odzieży czystej do suszarek
  • Prowadzenie zapisów z suszenia
  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Gotowości do pracy w pozycji stojącej
  • Pracy zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Spostrzegawczości i dokładność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę bezpośrednio z firmą!
  • Pracę od poniedziałku do piątku!
  • Praca w godz. 6.00-14.00
  • Pełne przeszkolenie do pracy
  • Wygodną odzież roboczą

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Dyrektor Działu Exportu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: CRL Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.