eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zielona Góra › Spawacz / Monter Spawacza

Kto szuka:

SERVICE JOBS sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz / Monter Spawacza

Lokalizacja:

Zielona Góra

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe jako spawacz lub monter spawacza
  • Uprawnienia spawalnicze do pracy metodą MIG/MAG
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Dodatkowe umiejętności ślusarskie będą atutem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 30,00 zł/ h netto
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w systemie dwuzmianowym z możliwością nadgodzin
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: SERVICE JOBS sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna