PracaOferty pracy Zielona Góra › SAMODZIELNY REFERENT ( OŚRODEK DOKUMENTOWANIA BUDOWNICTWA WOJSKOWEGO)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

SAMODZIELNY REFERENT ( OŚRODEK DOKUMENTOWANIA BUDOWNICTWA WOJSKOWEGO)

Lokalizacja:

Zielona Góra

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0870

Obowiązki:

- sprawowanie nadzoru nad wewnętrznym obiegiem dokumentów w Zarządzie;
- bieżące ewidencjonowanie, rejestrowanie oraz przechowywanie materiałów geodezyjnych i kartograficznych;
- prowadzenie ewidencji w urządzeniach ewidencyjnych,
- kompletowanie dokumentacji do archiwizacji,
- prowadzenie dokumentacji archiwalnej, projektowej, elaboratów rozliczeniowych, zarządzeń, dzienników urzędowych, rozkazów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe administracja publiczna, bezpieczeństwo publiczne, archiwizacja. Doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim 4 lata pracy, przy wykształceniu wyższym 2 lata pracy.Praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), umiejętność sprawnej organizacji pracy, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia. Poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu do informacji oznaczonych klauzulą "TAJNE" lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu do dostępu do informacji niejawnych.

Miejsce pracy: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 1. list motywacyjny,2. CV wraz z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,3. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,4. kserokopie świadectw pracy,5. kserokopie świadectw p[potwierdzających wykształcenie,6. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach itp.,7. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowiskoKandydaci zakwalifikowani zostaną zaproszeni na rozmowę. Brak odpowiedzi ze strony RZI jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem kandydata.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA KIEROWCA - MAGAZYNIER Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA DORADCA SERWISOWY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

  • Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    1 stycznia 2024 roku wejdą w życie przepisy zmieniające ustawę o emeryturach pomostowych. Pozwolą one przejść wcześniej na emeryturę także tym osobom, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Do ubezpieczenia zdrowotnego można zgłosić nie tylko dziecko

    Do ubezpieczenia zdrowotnego można zgłosić nie tylko dziecko

    Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...