eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zielona GóraMagister Farmacji

Kto szuka:

Ziko Apteka Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magister Farmacji

Lokalizacja:

Zielona Góra

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Znajomość programu Kamsoft będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia e-learningowe
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Motywujący system premiowy
  • Karta sportowa
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty
  • Bezpieczne warunki pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Ziko Apteka Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...