PracaOferty pracy Zielona GóraELEKTROMONTER ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTROMONTER ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH

Lokalizacja:

Zielona Góra

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1071

Obowiązki:

-Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej(obowiązkowo),

-Punktualność,

-Dokładność w powierzonych zadaniach oraz zaangażowania,

-Wyrabianie się na czas z powierzonymi zadaniami.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa elektronarzędzi-wiertarka,wkrętarka itp.

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie zawodowe branżowe, obsługa elektronarzędzi-wiertarka,wkrętarka itp., umiejętność składania rozdzielnic elektrycznych na podstawie schematówWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy: Stefana Batorego 118A, 65-735 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA drogomistrz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPIEKUNKA DO OSOBY STARSZEJ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.