PracaOferty pracy Zawiercie › Specjalista ds. Rozwoju Personelu

Kto szuka:

CMC Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Personelu

Lokalizacja:

Zawiercie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz produkcyjne zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z lokalnymi szkołami technicznymi w ramach dualnego systemu kształcenia
  • Realizacja projektów HR zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • Udział w przygotowywaniu i wdrażaniu procedur z obszaru HR
  • Wsparcie w przygotowaniu strategii Employer Brandingu w oparciu o cele biznesowe i strategię firmy
  • Organizacja zewnętrznych wydarzeń EB (m.in. targi pracy, stoiska informacyjne, konkursy, współpraca z uczelniami)
  • Tworzenie i wdrażanie kampanii wizerunkowych pracodawcy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia)
  • Dobra znajomość  języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, Power Point) w stopniu zaawanasowanym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych procesów rekrutacyjnych
  • Mile widziana znajomość / doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Wysoko rozwinięta zdolność komunikacji interpersonalnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, bony dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obecnie CMC Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Pionie Personalnym na stanowisku:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-31

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: CMC Poland Sp. z o.o.

branże: HR