eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zawiercie › Analityk badań klinicznych

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Analityk badań klinicznych

Lokalizacja:

Zawiercie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie w procesie prowadzonych badań klinicznych,
  • tworzenie analiz statystycznych dla nowych rozwiązań w zakresie oferowanego oprogramowania oraz sprzętu,
  • kompleksowy proces analizowania danych: pozyskiwanie, gromadzenie, przetwarzanie danych surowych w oparciu o przygotowane szablony i skrypty, opracowywanie danych numerycznych, a także weryfikowanie poprawności danych,
  • praca w środowisku Excela, R lub programu Statistica,
  • współpraca z lekarzami, instytucjami w zakresie tworzenia publikacji naukowych oraz materiałów szkoleniowych,
  • prowadzenie szkoleń oraz zapewnienie kompleksowego wsparcia technicznego w obszarze oferowanego sprzętu i oprogramowania,
  • kooperacja z pozostałymi zespołami w ramach organizacji (R&D, Product Planningu, marketingu, prawnym) oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • znajomość podstaw statystyki oraz podstawy pakietu R lub Statistica,
  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela),
  • znajomość branży okulistyki klinicznej, biologicznej lub medycznej, będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziana znajomość nauk biomedycznych lub medycznych,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Korzyści:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca zdalna (z dostępnością do sporadycznych wizyt w jednym z biur firmy w Poznaniu/Zawierciu/Wrocławiu),
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Konsulting