eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy AustriaZbrojarz Betoniarz Austria

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Zbrojarz Betoniarz Austria

Lokalizacja:

Austria, Wiedeń

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

zadania:

  • przygotowywanie zbrojenia
  • wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych
  • montowanie szkieletów zbrojeniowych

Oferujemy:
· austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: 13,15 Euro/godzinę + 26,40 Euro diety dziennie
-  możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Zbrojarz Betoniarz Austria"

Wymagania stawiane pracownikowi:

znajomość j. niemieckiego

Doświadczenie

Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym (z ang. work-life balance) w pracy prawnika jest szczególnie istotna ze względu na specyfikę tego zawodu, który często wiąże się z dużym obciążeniem fizycznym i umysłowym. W tym artykule ...

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.